مدیرکل صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد نیروی انتظامی را حافظ امنیت، و آرامش جامعه دانست.

رئوف در جلسه دیدار با فرمانده و معاونان نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک هفته نیروی انتظامی‌گفت: صدا وسیما مدیریت افکار عمومی جامعه را به عهده دارد و به تعبیر رهبرمعظم انقلاب قرارگاه مقدم مقابله با جنگ نرم به شمار می آید.

وی راهبرد سه گانه پلیس ، مردم و صدا وسیما را ضامن موفقیت و ارتقای سطح امنیت در جامعه دانست و برتعامل، همکاری و هم افزایی این سه مولفه تاکید کرد و از آمادگی شبکه دنابرای توسعه همکاری با پلیس خبر داد.

مدیرکل صدا و سیما به برنامه‌های شبکه استانی دنا در هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: فرمانده‌هان و معاونان نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در برنامه‌های صبح دنا، خانواده، میزگرد، شویل دنا و بخش خبری حضور خواهند یافت و به بیان دیدگاه خود می‌پردازند و در حوزه صدا نیز برنامه‌های “صبحگاهی”، پاسخ” میزگرد”،خانواده” و پیام استان”، فرماندهان و کارشناسان نیروی انتظامی‌با حضور در این برنامه پیرامون هشدارهای پلیسی، توصیه‌های اجتماعی پلیس، تاثیر میزان مشارکت مردم در همکاری با پلیس و بیان موضوعات روز متناسب با هفته نیروی انتظامی از رادیو دنا به روی آنتن می رود. بخش فیلم های تلویزیونی و سریال های جذاب پلیسی و همچنین زیرنویس های آموزشی از دیگر برنامه‌های شبکه دنا در هفته نیروی انتظامی است.

سردار انصاری فرمانده ارشد نیروی انتظامی عملکرد شبکه استانی دنا را در مشارکت اجتماعی مردم با پلیس شایسته تقدیر داست و گفت: صدا و سیما نقش تاثیرگذاری در کاهش آسیب های اجتماعی، آگاهی بخشی به جامعه هدف داشته و مجموعه اقدامات، زحمات همه همکاران شبکه استانی دنا در تعامل با نیروی انتظامی استان جای تقدیر دارد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :