فرمانده ناحیه بسیج مقاومت شهرستان کهگیلویه گفت: روز گذشته بسیج جامعه پزشکی شهرستان به دهستان غربی دیشموک اعزام و خدمات پزشکی و دارویی به‌صورت رایگان به مردم محروم این منطقه داده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی یار زاگرس، سید‌حمزه محقق‌زاده در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به برنامه‌های برگزار شده به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس در سطح شهرستان اظهار داشت: در طول هفته دفاع‌مقدس در سطح شهرستان کهگیلویه تعداد ۵۰ عنوان برنامه برگزار شده است.

وی با اشاره به برنامه‌های برگزار شده در طول هفته دفاع‌مقدس، گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های هفته دفاع‌مقدس در سطح شهرستان برگزاری یادواره‌های شهداء بوده که در همین راستا تاکنون تعداد ۷ یادواره در نقاط مختلف کهگیلویه برگزار شده است.

فرمانده ناحیه بسیج مقاومت شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه اعزام گروه‌های جهادی به نقاط محروم شهرستان کهگیلویه از دیگر برنامه‌های هفته دفاع‌مقدس بوده است، افزود: روز گذشته بسیج جامعه پزشکی شهرستان به دهستان غربی دیشموک اعزام و خدمات پزشکی و دارویی به‌صورت رایگان به مردم محروم این منطقه داده شد.

وی عنوان کرد: برگزاری نشست‌های بصیرتی سیاسی باهدف تبیین اوضاع روز دنیا و نیز مرور درس‌هایی از اهمیت مقاومت بزرگ ملت ایران در طول ۸ سال جنگ تحمیلی از دیگر برنامه‌های برگزار شده در هفته دفاع‌مقدس در سطح شهرستان بوده است.

محقق‌زاده ابراز کرد: توجیح ضابطان قضایی شهرستان توسط دادستان کهگیلویه و اهمیت موضوع کشف‌جرم از دیگر برنامه‌های هفته دفاع‌مقدس در کهگیلویه بوده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته در موکب شهدای کهگیلویه بالغ بر ۴۰۰ خدمت به زائران اربعین حسینی داده شد، خاطرنشان کرد: امسال برای سومین سال متوالی موکب شهدای کهگیلویه در کیلومتر ۵۵ جاده بهبهان و در مسیر کشورهای شرقی ایران و ۷ استان کشور برپا شده و به زائران حسینی خدمات ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :