دکتر رجائی فر یکی از چهره های علمی و تخصصی است که  به صورت مستقل طی روزهای گذشته با حضور در برخی محافل سیاسی و اجتماعی برای حضور در انتخابات شهرستان بویراحمد و دنا اعلام کاندیداتوری کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی یار زاگرس،  تحرکات انتخاباتی شهرسان بویراحمد و دنا نشان می دهد که بعد از اعلام کاندیداتوری روشنفکر، هدایت خواه، فرخیانی، ایزدپناه ، زارعی، حال دکتر سید مختار رجائی فر یکی از چهره های علمی و تخصصی پا به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی گذاشته است.

البته دکتر رجائی فر در تریبون اصلی حضور خود را اعلام نکرده است و طبق شنیده ها وی به زودی با حضور در جمع اصحاب رسانه به صورت علنی حضور خود در انتخابات مجلس بویراحمد و دنا را  اعلام خواهد کرد.

وی متولد روستای حیدرآباد بخش لوداب در شهرستان بویراحمد و از طایفه سادات امامزاده علی است که تحصیلات آن دکترای تخصصی دامپزشکی و هم اکنون در سازمان دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد مشغول به خدمت است.

رجائی فر در این در محافل سیاسی و اجتماعی عنوان کرده که نه راست و نه چپ است بلکه به صورت مستقل وارد این عرصه شده و خط قرمز آن رهبری و قانون اساسی است.

رجائی فر دانش آموخته دانشگاه شیراز در سال ۸۲ و مسئولیت هایی از قبیل رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی بویراحمد از سال ۸۸ الی۹۳ ، رئیس دامپزشکی شهرستان بویراحمد ۹۳ الی ۹۷، بازرس ویژه اداره کل دامپزشکی ۹۰ الی ۹۳، و نماینده سازمان دامپزشکی در کشورهای برزیل سال ۹۱، روسیه ۹۶ و ۹۷و ارمنستان در سال ۸۷ برای نظارت بر گوشتهای وارداتی را بر عهده داشته است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :