مسوول ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته دفاع مقدس ۱۲۳ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد با مشارکت سپاه فتح به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی یار زاگرس، سرهنگ مصطفی مثنوی در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه شعار هفته دفاع مقدس امسال “ما پیروزیم” است، افزود: در این ایام برنامه های متعددی از جمله برپایی نمایشگاه کتاب در کنگره شهدا، رژه ۳۱ شهریور، زنگ مقاومت در مدارس و برنامه‌های متعدد دیگری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی افتتاحی سپاه در هفته دفاع مقدس اظهار کرد: یادمان شهدای گمنام لنده و دهدشت و خانه عالم شهرستان‌های گچساران و باشت در این هفته مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

مسوول ستاد هفته دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد  با بیان اینکه ۱۲۳ مورد مسکن مددجویان کمیته امداد استان با مشارکت سپاه فتح در این هفته به بهره برداری می رسید، تصریح کرد: اعتبار هزینه شده برای احداث این واحد های مسکونی  ۵۳ میلیارد ریال بوده است.

سرهنگ مثنوی به سخنرانی فرمانده‌هان دفاع مقدس قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهرهای استان اشاره داشت و افزود: ۶ مهر ماه سالگرد عملیات ثامن‌الائمه است و چون در سال گذشته این عملیات بازسازی شد هفته دفاع مقدس امسال عملیات طریق‌القدس به مدت ۵ روز بازسازی می‌شود.

وی برگزاری مراسمات شب شعر و خاطره را دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: در این ایام تئاتر خیابانی و تعزیه‌خوانی برگزار می‌شود، ضمن اینکه با حضور فرمانده‌هان گذشته سپاه فتح میزگرد رادیو و تلویزیونی تدارک دیده شده است.

این مسوول به یادواره شهدای بسیجی در هفته دفاع مقدس و طول ایام سال اشاره کرد و گفت: یک هزار و ۳۶ نفر از شهدای استان بسیجی هستند و با وجود اینکه ۶۴ درصد شهدای استان را بسیجیان تشکیل می‌دهند لذا برگزاری یادواره‌ شهدای بسیج را در آستانه ۴۰ سالگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :