فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه ها مشکلات مردم را از مسئولان مطالبه کنند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری یار زاگرس ، سردار حمید خرم‌دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آیین تجلیل از خبرنگاران و افسران جنگ نرم استان در یاسوج اظهار داشت: در همه جای دنیا رسانه‌ها موتور پیشران حرکت ارزش‌های مورد اعتقاد یک جامعه بوده و به صورت متحد و منسجم عمل می‌کنند، اما ما تنها کشوری هستیم که هزینه تبلیغات علیه خودمان را خودمان پرداخت می‌کنیم.

رسانه‌ها مسئولان را بین مردم کشانده و از آنها بخواهند پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

خرم‌دل با اشاره به اظهارات شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد که تجمعات جلوی ادارات از عدم پاسخگویی مسئولان به مردم  را تایید کرد و ادامه داد: رسانه‌ها مسئولان را بین مردم کشانده و از آنها بخواهند پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

فرمانده سپاه فتح استان از رسانه‌ها خواست شاخصه‌‌های اصلی نظام، انقلاب و استان را ترسیم کرده و در چارچوب آن عمل کنند، تصریح کرد: باید قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران و مولفه‌های قدرت نظام برای مردم تبیین شود و به مردم بگوییم که در گذشته کجا بودیم و امروز به کجا رسیده‌ایم.

سپاه علی‌رغم همه بی‌مهری‌ها، در حوزه‌های عمرانی و  اقتصادی کشور هم فعال است

خرم‌دل عنوان کرد: سپاه علی‌رغم همه بی‌مهری‌ها، در حوزه‌های عمرانی و  اقتصادی کشور هم فعال است و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خود را موظف می‌داند که هر جا دولت اعلام کند در کنارش باشد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یکی از راهبردها و دکترین انقلاب اسلامی  که همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کردند که دوران بزن و در رو تمام شده  است، گفت:امروز ما این راهبرد را در توقیف کشتی انگلیسی و ساقط کردن پهباد آمریکایی مشاهده کردیم.

متولیان امر باید نسبت به  آسیب‌های اجتماعی در استان حساس باشند

سردار خرم دل  آسیب‌های اجتماعی اعم از طلاق، مواد مخدر و خودکشی در استان را مسأله جدی  عنوان کرد و از متولیان امر خواست نسبت به  این موضوع حساس باشند.

وی به عملکرد سپاه در حوزه‌های مختلف اشاره داشت و بیان کرد: در سال جاری حوزه محرومیت‌زدایی سه میلیارد، تسهیلات اقتصاد مقاومتی دو میلیارد و در بحث اشتغال‌زایی ۱۵ میلیارد پروژه داریم.

جمع آوری محورهای سفر سال ۷۳ رهبر انقلاب به استان کهگیلویه و بویراحمد 

وی در پایان با اشاره به سفر سال ۷۳ رهبر انقلاب به استان کهگیلویه و بویراحمد ، اضافه کرد: از سوی سپاه فتح محور های این سفر جمع آوری شده است و به زودی طی نامه ای به استاندار استان جهت بررسی عملکرد دستگاه های مختلف ارسال می شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :