معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی فرصت مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و ساده‌زیستی باهنر و رجایی شهره عام و خاص بود که امیدواریم روحیه مخالفت با اشرافی‌گری، روحیه جهادی، سلامت اقتصادی و اخلاق‌محوری این دو شهید والامقام در وجود همه کارمندان ما متجلی شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری یار زاگرس ، احد جمالی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد برگزاری بزرگداشت مراسم شهیدان رجایی و باهنر با بیان اینکه در ایام حساسی قرار داریم، گفت: امروز مصادف است با کشتار زائران ایران مکه مکرمه در سال ۶۶ که حکومت بدعت‌گذار آل‌سعود را محکوم می‌کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد به گروهک تروریستی منافقین اشاره کرد و افزود: ایران با ۱۷ هزار شهید ترور قربانی اصلی تروریست است و بیشترین زخم از ناحیه تروریست را حکومت جمهوری اسلامی ایران متحمل شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر منافقین از سوی آمریکا حمایت می‌شوند، گفت: عملیات مرصاد بهترین موقعیت تروریست‌های منافقی بود که صدام تمام امکانات و ابزار در اختیار آنها قرار داده بود اما ملت ایران ملتی است که فارغ‌ از جناح‌بندی سیاسی در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاده‌اند.

این مسوول بیان کرد: عمده مردم این کشور زخم خورده تروریست‌های منافق هستند و شهیدان بزرگوار ما رجایی و باهنر هم نخبگانی بودند که به دست همین گروهک خبیث به شهادت رسیدند.

جمالی افزود: سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی فرصت مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و ساده‌زیستی باهنر و رجایی شهره عام و خاص بود که امیدواریم روحیه مخالفت با اشرافی‌گری، روحیه جهادی، سلامت اقتصادی و اخلاق‌محوری این دو شهید والامقام در وجود همه کارمندان ما متجلی شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مراسم گرامیداشت هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تجلیل از کارمندان و دستگاه‌های برتر استانی روز ۶ شهریور در مرکز استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :