مدیر کل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بیست و دوّمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای رسانه ملّی، شبکه دنا  ۱۴ دیپلم افتخار، یک تندیس و سه تقدیر کسب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری یار زاگرس ، امیر رئوف در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: در حوزه صدا ، دیپلم افتخار بهترین مستند نمایشی بخش جنبی سلامت با عنوان بچّه های چکاوک به  ” زینب شفیعی” ، دیپلم افتخار بهترین میزگرد بخش جنبی دفاع مقدّس با عنوان میزگرد ” پلاک ۴۰” به “شهرزاد چرامی” و  دیپلم افتخار بهترین تهیه کنندگی بخش ویژه با عنوان ” زنگ انشاء” به  “محمّدصادق آزادی” رسید.

وی تصریح کرد: در بخش خبر نیز “مرضیه شهرخی” با نظر هیات محترم داوران، دیپلم افتخار و جایزه نقدی در بخش منابع طبیعی  را کسب کرد.

مدیرکل صداوسیمای استان ادامه داد: شبکه استانی دنا لوح برتر موسیقی جشنواره تولیدات مراکز با موضوع چلچراغ را نیز کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه در بخش اصلی مستند سیما برادران عبدالخالق و حجت طاهری سه لوح تقدیر کسب کردند، تصریح کرد: کسب این مقام ها حاصل تلاش جمعی و همگانی مرکز در حوزه های پیام و موسیقی و فنی و اداری و مالی و برنامه ریزی و پشتیبانی است مایه افتخار و مباهات است به همه عزیزان تبریک می گویم.

رئوف اضافه کرد: امیدواریم در سال های آتی نیز شاهد ارتقا هر چه بیشتر مرکز سرافراز کهگیلویه و بویر احمد و فتح قله های تعالی و افتخار  باشیم  و این مهم تنها با همیاری و همکاری همه اعضا محقق خواهند شد.

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :